درباره مادرباره‌ی Best Quality Immigration

شرکت Best Quality Immigration یک شرکت مشاوره‌ای قانونی است که در زمینه‌ی مهاجرت تاسیس شده است. این شرکت به دانشجویان بین المللی که قصد ادامه‌ی تحصیلات عالیه در کشورهای کانادا و ایالت متحده‌ی امریکا را دارند خدمات مناسبی ارائه می‌دهد. ما در تمامی خدمات تحصیلی از ثبت نام تا دبیرستان‌ها و همچنین مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و اخذ ویزای موقت و اجازه‌ی تحصیل تخصص داریم.

در حال حاضر، با برترین کالج‌ها‌ی امریکایی و بهترین موسسات تحصیلی کانادا همچون دانشگاه تورنتو، مک‌گیل، بیریتش کلمبیا و ده‌ها موسسه‌ی دیگر در حال همکاری هستیم.

خانم لادن حسن ولی، موسس و مدیر شرکت Best Quality Immigration است.

وی عضو فعال کانون مشاورین مهاجرت کانادا، انجمن مشاوران مهاجرت فارسی کانادا و انجمن کانون مشاورین مهاجرت کانادا است. او از ماه اگوست سال ۲۰۰۰ تا کنون به عنوان مشاوره حقوقی در حال فعالیت است. خانم حسن ولی در زمینه‌های حقوقی و قانونی مختلفی کار کرده است. وی سال‌هاست که به طور فعال در زمینه‌ی حقوق مهاجرت کار می‌نماید. او با تخصص ، صداقت و دقت کافی زمینه‌ی مهاجرت مراجعه‌کنندگان خود به کشور کانادا را فراهم می‌نماید. همچنین او موفق به اخذ ویزای امریکای شمالی برای افراد با شرایط مختلف گشته است. وی با تاکید و تخصص در زمینه‌ی حقوق و قوانین مهاجرتی کانادا شرکت مهاجرت با بهترین کیفیت را تاسیس نمود و با ارائه ی بهترین و سریع‌ترین مشاوره‌ها همچون یک وکیل از مراجعه‌کنندگان خود حمایت به عمل می‌اورد.


لادن حسن ولی


تخصص ما

در شرکت Best Quality Immigration، هر یک از مراجعه‌کنندگان، خدمات مخصوص به خود را دریافت می‌نمایند و نیز با توجه به اهداف کوتاه‌مدت و بلند‌مدت آن‌ها در زمینه‌ی اقامت در کشور کانادا، برنامه‌های مهاجرتی با کیفیت و استاندارد بالا در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود. سعی ما اسان‌تر کردن مراحل مهاجرتی شماست. در این صورت مراجعه‌کنندگان ما به جای نگرانی از فرآیند مهاجرت، می‌توانند بر کسب آمادگی لازم هنگام رسیدن به کشور مقصد تمرکز نمایند. تلاش ما فراهم کردن خدمات برای مهاجران بالقوه‌ی موقت و دائمی کشور کانادا است که قصد سکونت و زندگی در این کشور را دارند.


ما در تمامی مراحل مهاجرت و تغییر الزامات مهاجرتی، راهنمایی و پشتیبانی کامل به مراجعه‌کنندگان خود ارائه می‌نماییم.

ایا شما به دنبال زندگی، کار یا تحصیل در کشور کانادا هستید؟ ما از تمامی مشکلاتی که بر سر راه چنین گام‌های بزرگی است مطلع هستیم و در حقیقت این امر مبنای اصلی تاسیس این شرکت بوده است، تا بتوانیم از این طریق ارائه‌دهنده‌ی خدمات به افرادی باشیم که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند.


شرکت Best Quality Immigration، با متقاضیان بسیاری در راستای تحقق اهداف مهاجرتیشان همکاری نموده است.

شرکت ما از طریق اخذ مجوزهای کاری و تحصیلی کوتاه مدت، اقامت طولانی مدت و یا شهروندی همراه مراجعه‌کنندگان خود بوده است تا بتوانند به کشور کانادا مهاجرت نمایند. به منظور دریافت ارزیابی دقیق و مشاوره در مورد نیازهای خود با ما تماس حاصل فرمایید.

تعهد ما در هر گام از این مسیر بررسی وضعیت مراجعه‌کنندگانمان می‌باشد.مصاحبه با خانم لادن حسن ولی موسس و مدیر شرکت Best Quality Immigration